Jak reagujemy na COVID-19

W Polimex z uwagą i troską monitorujemy sytuację w związku z rozprzestrzeniającym się koronawirusem (COVID-19) w Kanadzie i na świecie. Obecna sytuacja wymaga od nas rozsądnego podejścia, odpowiedzialności i solidarności.

W trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo, chcielibyśmy Państwa zapewnić, że we wszystkich biurach Polimexu stosujemy się do zaleceń Światowej Organizacji Zdrowia, rządu prowincjonalnego i federalnego Kanady, służb medycznych i sanitarnych w zakresie zasad higieny i profilaktyki.

Nasze biura pozostają otwarte, a my aktywnie podejmujemy działania, mające na celu zapewnienie naszym klientom i pracownikom bezpieczeństwa. Naszym priorytetem jest ochrona Państwa zdrowia, dlatego zgodnie z zaleceniami Światowej Organizacji Zdrowia podejmujemy następujące działania profilaktyczne:

  • Wszyscy nasi pracownicy używają rękawiczek zarówno podczas akceptowania paczek, jak i dokumentów i pieniędzy

  • Przestrzegamy zasad higieny – często myjąc ręce mydłem i wodą przez co najmniej 20 sekund

  • Dezynfekujemy nasze powierzchnie użytkowe, biurka, maszyny debetowe, komputery, klamki, wyłączniki itp.

    W obecnej sytuacji wszyscy dążymy do minimalizacji ryzyka zakażenia. Dlatego aby skutecznie przeciwdziałać koronawirusowi, zachęcamy Państwa do kontaktu z nami poprzez wiadomości mailowe i telefony. Zapytania można kierować na adres: (info@polimex.com). Zapraszamy także do kontaktu z naszymi agentami.

    Dziękując za zrozumienie jednocześnie prosimy naszych klientów o dostosowanie się do zaleceń Rządu Kanadyjskiego. Jeśli Państwo wrócili z międzynarodowej podróży to uprzejmie prosimy o poddanie się 14-dniowej kwarantannie i kontakt z naszymi biurami jedynie poprzez telefon lub wiadomości mailowe.

    W obecnej sytuacji, kiedy wszyscy zmagamy się z różnymi wyzwaniami, ograniczeniami i restrykcjami, zapewniamy, że Państwa zdrowie i bezpieczeństwo są dla nas najważniejsze. Dlatego wszystkim naszym klientom dziękujemy za zrozumienie i zaufanie.